logo

Birlik ve Beraberlik içinde görev taksimi yapıldı…, Develi Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

 

 

 

Develi Belediyesi Nisan ayı toplantısı yapıldı.

Geçtiğimiz Pazartesi günü Mustafa Aksu Kültür merkezinde yapılan toplantıda, Belediye Encümen üyeleri, katip üyeler ve meclis başkan vekili seçimleri, ihtisas komisyon üyeleri görev süreleri belirlenerek karara bağlandı.

Develi Belediyesi Meclisi, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya başkanlık eden Mehmet Cabbar, açılış konuşmasında; Hep birlikte Develimizin geleceği için hizmet edeceğiz,dedi.

Başkan Cabbar meclis üyelerine birlik ve beraberlik mesajı vererek Develi’nin kalkınması için çalışmak, bundan sonra güzel bir dönem yaşanacağını ümit ediyorum,dedi.

30 Mart Mahali İdareler  seçimlerinin ardından ilk kez toplanan Develi Belediyesi Meclis toplantısında yapılan seçimlerde Meclis Başkan Vekili olarak Kamil Müderrisoğlu ve Mustafa Temur, İmar komisyonluğuna Ayşe Seyhan, Hakan Demir, Osman Turan ve Mustafa Güreşci, Plan bütçe komisyonluğuna, Adnan Sezer, Hasan Demirci,Seyhan Şimşek, Seyit Ahmet Gürbüz seçilirken Encümen ise Orhan Köylüoğlu, Mehmet Tuna, Tarihi Kentler Birliği komisyonuna Hadi Türkmen ve Tufan Nayman seçildiler.

Seçimlerden sonra meclis olağan gündeminde bulunan maddeleri görüşüp kabul edilerek karara bağlandı.

DEVELİ BELEDİYESİNDE YENİ DÖNEM :

30 Mart yerel seçimlerinin ardından belediye meclisi ilk toplantısını yaparak görev taksimini yaptı :

Mehmet Cabbar, Kayseri Büyükşehir Belediyesinden gelen uzman ekiple birlikte dünde belediyede çalışacağı mesai arkadaşalrını toplayarak birim amirlerini belirledi.

Netlik kazanmamakla birlikte birim amirleri görev dağılımı ve personeli şöyle oluştu; Muhasebe Müdürlüğü Mustafa Küçüktepe, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü,Kürşat Kaliber, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Tamer Cebeci, Park bahçeler Müdürlüğü Seyfi Ali Özdemir, Satınalma Müdürlüğü Mehmet Güçlü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ali Orhan, 

Zabıta Müdürlüğü Ahmet Nuri Toker, Fen İşleri Müdürlüğü Erdal Vural, Özel Kalem Müdürlüğü Mustafa Şahin, Sekreter İsmail Kocabaş, Makam Şoförü Emre Şişli olarak belirlenirken, Başkan yardımcıları önümüzdeki günlerde açıklanacağı büyük bir ihtimalle Abdullah İslamoğlu ve Mustafa Temur olacağı söylentiler arasında.

 

 

 

Share
523 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?