logo

Beyazzambak Yaz Kursu etkinlikleri gösterisi muhteşem oldu

Eğitim-öğretim döneminin tamamlanması ile birlikte çocuklarımız için yaz tatili süreci içinde, Çocuklar için ideal olan, tatil zamanlarını da faydalı ve dinlendirici bir biçimde geçirebilmektir. Beyazzambak Kreş gündüz bakım ve çocuk evi tarafından düzenlenen yüzme, futbol, basketbol, voleybol gibi spor ve eğlence alanlarında faaliyet gösteren yaz kursu etkinlikleri tamamlandı.
Develi`de okul öncesi eğitim alanında hizmet vermekte olan beyaz zambak çocuk eğitim evi yaz kursu mehteran bölüğü izleyicilere doyumsuz anlar yaşattı.
Geçtiğimiz Cuma günü Saat : 14:00’de Mustafa Aksu Kültür Merkezinde düzenlenen 0-6 yaş arası minik beyaz zambakların Yaz Kursu Etkinliklerine  veliler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.
Etkinliklerde saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Beyaz Zambak yöneticisi Ahmet Akbaş’ın açılış konuşması ile başladı.
Tanıtım filminin ardından Fetih ve Mehter gösterisi, Yasin-i şerif, Ayetel Kürsi,Ezan-ı Muhammedi, Namaz ilahisi, Esma-ül Hüsna, Bal tefsiri, Zekat ilahisi, arapça sayıların tanımı, teyemmüm ilahisi, Annem duası, İhlas, Felak, Nas surelerinin okunması ile devam eden program, Hatim duası ve diğer etkinliklerle sona erdi.

Share
408 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?