logo

Belediye’ye 3 yeni hizmet aracı

Konya’da düzenlenen Dünya çevre gününde Çevre ve Orman Bakanı Prf. Dr. Veysel Eroğlu tarafından Develi Belediyesi’ne hibe olarak verilen 2010 model Ford marka kamyon Başkan Recep Özkan tarafından teslim alındı.
Develi Belediye Başkanı Recep Özkan, hibe edilen yeni araç hakkında bilgiler verdi. Özkan, temizlik hizmetlerinde kullanılacak olan aracın arkasında çalışan personeli ile çalışmayı görecek kamera sistemi ile donatıldığını ve 14 ton evsel atık sıkıştırma kapasitesine sahip olduğunu kaydetti.
Özkan, “Belediyemiz bünyesinde bulunan 36 adet iş makinesi ve hizmet araçlarımıza üç adet daha araç ilave ederek Belediye hizmet araçlarımızı yeniliyoruz. Gelişen ve şehirleşen ilçemizde her geçen gün hizmet ağı genişlemekte olup Belediyemizden beklenen hizmetlerinin halkımıza daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde hizmetleri ulaştırmaları bakımından Yeni ve masrafsız araçlarla hizmetler daha sağlıklı olarak yürütülmektedir. Belediyemize hibe olarak verilen 2010 model temizlik aracının ilçemize hayırlı olmasını diler, Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre ve Orman Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na belediyemiz ve ilçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.
Belediye hizmet araçlarına ilave edilen diğer iki araçlar hakkında da bilgiler veren Özkan, “2010 model açık kasa Ford transit hizmet aracı Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde servis hizmetleri ve ihtiyaç halinde ilaçlama hizmetlerin de de kullanılılacak 2010 model kapalı kasa Ford Cornet aracı ise Fen işleri ile Şehircilik ve İmar Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılacak olup bütçemiz imkanları dahilinde ve ihtiyaç olan alanlarda kullanılmak üzere araç parkımıza yeni araçlar ilave edilecektir” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1.223 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?