logo

SON DAKİKA; Belediye Başkanı Recep Özkan; Yazılı bir basın açıklamasıyla Milletvekili aday adayı olmadığını bildirdi

2004 yılında ilçe halkımızın büyük teveccühü ile Develi Belediye Başkanlığı görevine getirildim. Göreve başlarken; hizmete talibiz, hizmet belediyeciliği yapacağız, ideolojik  belediyecilik yapmayacağız dedim ve bütün sözlerimi tuttum, sözümün arkasında  durdum verdiğimiz sözlerin hemen hemen tamamını yerine getirdim.
Belediye Başkanlığım süresince  Develi halkına efendi değil, hizmetkar oldum, Olmaya da devam edeceğim, çünkü sloganımız “işimiz hizmet, gücümüz millet”olmuştur.
29 Mart 2009 tarihinde yapılan mahalli seçimlerde ise, projelerimizi tamamlamak üzere  halkımız ikinci kez görevi tevdi etti.
Yarım kalan çalışmalarımızın tamamlanması ve halkımıza vermiş olduğumuz sözü yerine getirmek üzere ilçemizi geleceğe hazırlayacak olan (Kaliteli içme suyu, Kuşaklama Kanalı, Bölgesel İleri Biyolojik Arıtma, Organize Besi Bölgesi,Cumhuriyet Meydanı ikinci etap çalışması, Terminal ve Küçük Sanayi Sitesi Projesi gibi) ilçemizin vizyon ve ufkunu genişletecek çok önemli projelerimizi başlatmış olup kısa zamanda sonuçlandırmak için bütün gücümüzle çalışmalarımız devam etmektedir.
Değerli basın mensubu arkadaşlarımın Kayseri’de Milletvekili aday adayları arasında ismimi zikretmesinden dolayı teşekkür ederim. Ancak benim böyle bir niyetim olmamıştır. Teşkilatımız ve genel merkezimiz bu konuda gereken alt yapı çalışmalarını yapmaktadır.
12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinin ilçemize, Kayseri’mize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, hepinize, en kalbi duygularla selamlar ve saygılar sunuyorum.
Yapılacak çalışmalar sonrasında her kim aday olursa hepsi ile de çalışacağım ve görevimden istifa etmeyi düşünmediğimi de kamuoyuna saygı ile arz ederim.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.028 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?