logo

Bakan Güllüce’den Cabbar’a tam destek

 

 

 

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Cabbar’ın İstanbul ve Ankara çıkarmasında “SÜRPRİZ” gelişme İstanbul’da Cabbar’a Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce özel ilgi gösterdi ve… Bakan Güllüce’den Cabbar’a tam destek

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Cabbar hafta sonunu İstanbul ve Ankara’da hemşehrilerimizle birlikte geçirdi.

Hemşerilerimizden yoğun ilgi gören Ak Parti belediye başkan adayı Mehmet Cabbar ve beraberinde ilçe başkanı Mehmet Durukan’la birlikte İstanbul’da hemşerilerimizle bir araya geldi.

Mehmet Cabbar, Hayırsever İşadamlarımızdan Mustafa Yalçınkaya’yı da ofisinde ziyaret etti.

Cabbar’a tam destek sözü veren Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun katılımıyla Bahçelievlerde gerçekleşen kültür merkezi temel atma törenine katıldı.

Burada Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile de bir görüşme yaptı. Cabbar daha sonra Bahçelievler belediye başkanı Osman Develioğlu Develi ilçe ve köy dernekleri yöneticileri ile bir yemekte bir araya geldi.

Yemekte, Ak Parti Develi İlçe Başkanı Mehmet Durukan ve Belediye Başkan adayı Mehmet Cabbar birer konuşma yaptı.

Develi Künye Köyü Dernek Başkanı Gazi Gezeroğlu’nun oğlunun nişan töreninede katılan Cabbar ve Durukan pazar günüde Ankara’da Develililer Dernek başkanı ve yöneticileri ile bir araya geldi.

 

 

 

Share
600 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?