logo

Annenize Sevginizden Fazlasını Verin

Acıbadem Anneler Günü Check-Up Paketi ile Annenize Hediyeniz Sağlık Olsun
Yılın 365 günü annelerimize sevgimizi anlatmak için sebepler yaratmaya çalışsak da, her yıl Anneler Günü geldiğinde sevgimizi daha özel jestlerle göstermek isteriz. Çok çeşitli hediye seçenekleri arasında karar vermeye çalışırken aslında en güzeli, annemizi bir gün değil her gün düşündüğümüzü ifade edebilmektir.
Acıbadem Sağlık Grubu da bu güzel günde annelerinin sağlıklı ve kaliteli yaşamına özen gösterenlere ayrıcalıklı bir seçenek sunarak, özel check-up paketi hazırladı.
“Anneme Sağlık En Güzel Hediye” adını taşıyan bu kampanya beş ana başlıktan oluşuyor:
“Muayeneler, Kardiyolojik Tetkikler, Patolojik Tetkikler, Radyolojik Tetkikler ve Laboratuvar Tetkikleri.”
Kampanya çerçevesinde annelere kardiyoloji,jinekoloji,diş hekimi ve check-up muayenesi yapılıyor. EKG, vajinal smear testi, iki taraflı meme ultrasonografisi, akciğer grafisi, tüm abdomen ultrasonografi ve panoramik diş röntgeni çekiliyor. Ayrıca glukoz, TSH, ALT, AST, total kolesterol, HDL (iyi kolesterol), LDL (kötü kolestrol), tam idrar tahlili, gaitada gizli kan, trigliserit, kreatinin, tam kan sayımı, Hepatit BS Antijeni, Hepatit BS Antikoru gibi testler yapılıyor.
Hastalandıktan sonra iyileşmek için harcanan zaman, çaba ve maddi kayıpları göz önüne alarak hastalıkları engellemeye yönelik koruyucu hekimlik hizmetlerini ön plan çıkaran Acıbadem’in, annelere özel hazırlamış olduğu bu kampanya 15.06.2012 tarihine kadar devam edecektir.

Share
362 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?