logo

AK Parti İl Teşkilatı, Başkan Özhaseki’yi ziyaret etti, Makamlar Geçici Hizmet Kalıcı

 

 

 

Başkan Özhaseki, AK Parti İl Teşkilatının ziyaretinde Kayseri’deki huzur ortamina Vurgu Yaptı.

“Makamlara GEÇİCİ HİZMET KALICI”

Büyükşehir Mimarı, Usta Başkan Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Teşkilatının ziyaretinde Kayseri’deki huzur ortamina Vurgu Yaptı met ortamın oluşmasında AK Parti teşkilatının sağduyusunun Önemli rol oynadığını geçirdiklerini söyledi ettik. Başkan Özhaseki, görevlerin GECICI oldugunu olanın Iyi isler Yapmak oldugunu belirtti ASIL ettik.   

“KAYSERİ icin yapılanlar ORTADA”

AK Parti İl baskanı Ömer Dengiz, il yürütme Kurulundan Üyeleri, Kadın kolları baskanı Venhar Pakırtaşı ettik Gençlik Kollari BASKANI Hüseyin Okandan Büyükşehir Belediye baskanı Mehmet Özhaseki’yi Ziyaret etti. 

30 Mart’ta Yeniden seçilen Başkan Özhaseki’ye AK Parti teşkilatları Adına hayırlı olsun temennilerini ileten AK Parti İl baskanı Ömer Dengiz, “Yeniden met göreve seçilmeniz hem siz hem Büyükşehir Belediyesi hem de milletimiz for hayırlı olsun. Kayseri for Bugüne Kadar yaptıklarınız ortada. İnşallah yeni dönemde de TÜM dünyada Örnek gösterilen Kayseri’yi DAHA da ileriye götüreceğinizden eminiz “dedi.  

“Kayseri’de HUZUR Ortamı VAR”

Büyükşehir Belediye baskanı Mehmet Özhaseki de met görevlerin GECICI oldugunu belirterek Önemli olanın Iyi isler yaparak insanların duasını Almak oldugunu geçirdiklerini söyledi. Kayseri’de huzur ortamının bulunduğunu teşkilatlarla uyumun recorder düzeyde oldugunu vurgulayan Başkan Özhaseki ettik, “SECIM Döneminde teşkilatlarımız sağduyuyu hakim kıldı. Bu nedenle Kayseri’de huzur Içinde Bir SECIM geçirdik. Buna Katkı VEREN arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kayseri halkına da met vesileyle Bir kez DAHA teşekkürlerimi sunuyorum. Verdikleri oyları hak etmeye çalışacağız “diye konuştu.

 

 

 

Share
425 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?