logo

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi`nin Develi ziyaretleri

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, “AK Partili belediyelerle, AK Partili olmayan belediyeler arasında ayrım söz konusu değildir” dedi.
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Develi ‘de bir dizi incelemelerde ve görüşmelerde bulundular, esnaf alışverişinide ihmal etmediler.
AK Parti Develi İlçe Binası’nda partililerle bir araya gelen Hüseyin Tanrıverdi, İlçe Başkanı Mehmet Durukan’dan ilçe hakkında bilgi aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin daveti üzerine AK Partili belediye başkanları ile birlikte Kayseri’de olduklarını dile getiren Tanrıverdi, yerel yönetim hizmetlerinin temelinde insani ve demokratik değerlerin bulunduğunu söyledi.
Belediyeciliğin AK Parti’nin işi olduğunu ifade eden Tanrıverdi, şöyle devam etti:


“Başbakanımızın başlattığı belediyecilik modelini AK Parti olarak uyguluyoruz. Bu model de hem ülke hem de dünya belediyelerine örnek teşkil ediyor.
Biz hizmet partisiyiz. Türkiye’nin partisiyiz. Hiç kimseyi dininden, meshebinden, ırkından ve renginden dolayı ayırt etmeyiz. Biz Türkiye’yi ayırt etmeden, ayrımcılık yapmadan, bölücülük yapmadan herkese aynı duygu ile yaklaşır, herkese eşit hizmet götürürüz. Bu anlamda özellikle hiçbir belediyeyi ayırt etmiyoruz.
AK Partili belediyelerle, AK Partili olmayan belediyeler arasında ayrım söz konusu değildir. Bizim belediyelerimizin başarılı olması, elbette kendilerine sağlanan imkanları, sağlıklı şekilde kullanmasıdır.
Bizim dışımızdaki belediyelerin başarısız olması, kendilerine sağlanan imkanları çarçur etmeleridir. Kendilerini seçen halka hizmet etmek yerine, dağdakilere hizmet götürme anlayışındandır.”
CHP’nin kendi içinde bile bir birliktelik oluşturamadığına değinen Tanrıverdi, “Biz AK Parti olarak her seçimde oyumuzu artırdığımız için sevinirken, CHP ise, en fazla kurultay yapan parti olarak övünüyor. Bunlar ana muhalefet partisi için hoş olmayan şeyler.
Demokrasilerde muhalefet çok önemlidir. İktidarın eksiğini tamamlamalı ve olumlu olmalı. Ama maalesef bunlar kendi derdine düşmüş, iktidarlığı da biz yapıyoruz, muhalefetliği de” dedi.
Tanrıverdi, Ziyaretler esnasında organik olarak üretimi yapılan sucuk üreticisinden sucuk yapımı ile ilgili bilgi aldı.
Daha sonra Organik olarak sucuk imalatı  yapan Selim Dikkartın’dan  Develi sucuğu alarak Kayseri’nin en güzel ürünlerinden birisidir, bu üreticiler desteklenmelidir,dedi.
Belediye ziyaretinde ilçedeki organik ürünlerin tanıtımını yapan Başkan Recep Özkan tarafından misafirlerine organik kayısı ikramı yapıldı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.932 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?