logo

Ak Parti Gençlik Kollarında Kongre heyecanı

1365

Ak Parti Gençlik Kollarında Kongre heyecanı Ak Gençler Pazar günü sandığa gidiyor
Ak Parti Gençlik Kolları Develi İlçe Başkanı İsmail Kocabaş, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.
Ziyarette, 18 Ocak 2015 Pazar günü yapılacak Develi Gençlik Kolları İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Çalışkan, dinamik, teşkilatçı, genç başkan Kocabaş gazetemize şu açıklamalarda bulundu; Ak Parti Develi Gençlik Kolları olarak 4. kongremizi yapacak olmanın gururu ve heyecanını yaşıyoruz.
Ülkemizin en büyük partisi olarak önümüzdeki seçimlerde yeni ekiplerimizle ve seçilmiş olmanın gücüyle yeni bir zafere ulaşacağımıza inancımız tamdır. Pek çok parti, ana kademelerinde dahi kongre yapamazken Ak Parti olarak yan kuruluşlarımızda kongre yapıyor olmamız, milletimizin bize gösterdiği büyük teveccühü ve teşkilatlarımızın büyüklüğünü bir kez daha göstermektedir,dedi.
Genel Merkezle yapılan istişareler sonucu ve Genel merkezin oluruyla tek liste olarak seçimlere gireceğini belirten Kocabaş, Pazar günü yapacağımız kongremize tüm gençlerimizi ve partililerimizi bekliyoruz, dedi.
Pazar günü yapılacak AK Parti Gençlik Kolları İlçe kongresine Kayseri Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve yönetim kurulu, Ak Parti Kayseri Gençlik Kolları İl Başkanı Hüseyin Okandan, Kayseri Milletvekilleri ve çok sayıda davetli ve partililerin katılması bekleniyor.

Share
2.603 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?