logo

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Cabbar’ı parti binasında ziyaret eden, Başaran Hoca’nın Açıklaması Develi Gündemine Bomba Gibi Düştü, “Tüm Dünya ve İslam Alemi Türkiye’yi yakından takip ediyor, bu süreci iyi değerlendirelim”

 

 

 

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Cabbar’ı parti binasında ziyaret eden, Başaran Hoca’nın Açıklaması Develi Gündemine Bomba Gibi Düştü, 

“Tüm Dünya ve İslam Alemi Türkiye’yi yakından takip ediyor, bu süreci iyi değerlendirelim”

İlçemizde uzun yıllar görev yapan Develi halkının yakınen tanıdığı ve çok sevdiği Başaran Hoca diye tanınan Emekli Develi Müftüsü Mustafa Başaran ve beraberinde KİMDER Dernek Başkanı Av. Seyit Halil Yüzgeç ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte geçtiğimiz Çarşamba günü Ak Parti İlçe Başkanlığında Belediye Başkan adayı Mehmet Cabbar’a ziyarette bulundu.

Ziyarette İlçe Başkanı Mehmet Durukan’ın hoş geldin konuşmasının ardından, Başaran hocadan dua ve destek sözü alan Belediye Başkan adayı Mehmet Cabbar ise konuşmasında; Göreve gelmeleri halinde Develi için ortaya koydukları ilçe halkı tarafından beğeni kazanan önemli projelerini anlattı.

Develi’ye yakışan, sakin ve sukunet içinde iyi bir seçim geçirilmesi temennisinde bulunan Musataf Başaran konuşmasında Ülke ve yerel gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Başaran; Türkiye’nin çok önemli bir sürece girdiğini, Almanya, Hollanda ve Avusturalya daki bir çok dostların ve tanıdığı insanların özellikle Alman vatandaşların Türkiye’deki 30 Mart seçimlerini çok yakından takip ettiklerini, Türkiye’de seçim sonrası oluşacak ortamı merakla beklediklerini belirtti.

Başaran hoca; Tüm dünya ve İslam alemi Türkiye’yi yakından takip ediyor. Bu nedenle bu seçim sürecini iyi değerlendirmek, iyi netice almak gerekiyor.

Bu seçim belediye başkanı olmanın ötesinde Türkiye meselesi çok önemli bir olaydır.

Bu vesile ile Mehmet Cabbar kardeşimizde genç ve dinamik başkan adayı olması hasebiyle bir çok zorluklara göğüs gererek, başarılı işlere imza atacağına, Develi için güzel hizmetler yapacağına inanıyorum.

Dua ve desteklerim sizinle, dedi.

Ayrıca, önümüzdeki günlerde Develi’de Mustafa Aksu Kültür Merkezinde konferans vereceğininde müjdesini verdi.

 

 

 

Share
496 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?