logo

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Cabbar : Haydi Develi Hep Beraber Hizmet Yolunda,dedi

 

 

 

SEÇİM MARATONU TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Cabbar : Haydi Develi Hep Beraber Hizmet Yolunda,dedi

Ak parti Belediye Başkan adayı Mehmet Cabbar köyleri ve merkezi adım adım  geziyor.

Develi’de Ak parti 30 Mart belediye seçimleri öncesi Ak parti belediye başkan adayı Mehmet Cabbar yanısıra meclis üyeleride seçim çalışmalarını aralıksız sürdüyor. Cabbar; Büyükşehir yasasını biliyor, Özhaseki’den destek alıyor ona göre vaadlerde bulunuyor.

Mehmet Cabbar ve üyeleri ilçe merkezi ve köyleri adım adım ziyaret ederek yapacağı hizmetler hakkında vatandaşları bilgilendiriyor.

Cabbar, Ak parti olarak belediye başkanlığında iddalı olduklarını belirterek seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerimizi yaparak vatandaşlarımızla biraraya geliyoruz.

Ak partinin bugüne kadar yaptığı hizmetleri ve bundan sonrada yapacağı hizmetleri anlatıyoruz dedi.

Köylerimiz Ak parti iktidarı ile hizmet almaya başladığını belirten Cabbar; hedefimiz şehir merkezinde ne varsa bundan sonra Özhaseki başkanla beraber köylerimizde de aynı hizmetleri yapacağız, dedi.

Biz her zaman vatandaşımızın yanında olacağız diyen Cabbar, Ankara’da Başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri’de Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mehmet Özhaseki ile birlikte Develi köylerimizle beraber hizmete doyacaktır,dedi.

 

 

 

Share
565 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?