logo

Acıbadem`de Eğitim Programı düzenlendi

“Ortopedik Vakalarda Manuel Yaklaşımlardan Mulligan Konsepti” konulu fizyoterapistlere yönelik düzenlenen eğitim programı Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde gerçekleştirildi. 4 gün süren programın eğitmeni Hollanda’dan gelen Mulligan Konsept Eğitmeni Fizyoterapist Peter van Dalen’di
Eğitimin amacı yeni tedavi yaklaşımlarına yönelik bilgi, beceri ve bakış açılarının geliştirmelerini sağlamak, Mulligan uygulamalarında kullanılan tedavi materyallerine pratiklik kazandırılmasıydı. Eğitim programında yazılı ve görsel materyallerin yanı sıra, hasta videoları izlenip gönüllü hastaların eğitim programında bizzat değerlendirme ve tedavi sürecine aktif katılımı sağlanmıştır.
Acıbadem Kayseri Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Akbeyaz yapılan eğitimle ilgili şunları söyledi: “Bu tür eğitim programları tıp dünyasındaki gelişmelerin daha hızlı ve başarılı şekilde uygulanmasını sağlayan önemli çalışmalardır. Kurum olarak bu tür eğitim programlarına destek veriyor olmayı kendimize bir görev ve sorumluluk olarak görüyoruz.”

Share
417 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?